İstanbul Villa Taşımacılığı

Çimentaş Nakliyat kurulduğu günden bu yana verdiği bütün villa taşımacılığı hizmetleri sayesinde sayısızca tecrübeye sahip olmuştur. Edindiğimiz bu tecrübeler sayesinde villa taşıma konusunda uzmanlaşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Villa nakliyatını diğer nakliye hizmetlerinden ayıran bir kaç özellik vardır. Bu özelliklerin başında villa taşımacılığında bütün eşyaların birbirinden değerli olmasıdır.

Villa taşımacılığında uzman ve deneyimli olan çalışanlarımız villanızı iki gün taşınacak şekilde ayarlamalar yapmaktadır. Binci gün taşınacak villa eşyalarınızın toparlanıp ambalajlanması yapılır. Toparlama konusunda son derece eğitimli ve deneyimli olan çalışanlarımız özenle bütün eşyalarınız yerlerinden son teknoloji alet ve araçlar kullanarak sökerler. Daha sonra ise toparlanan bu bütün eşyalarınız kaliteli ithal malzemeler kullanılarak ambalajlanır. Ambalajma esnasında her eşyanın bütün parçaları önce tek tek amabalajlanır sonra bir kere daha hepsi üst üste konulacak ikinci bir ambalajlama işlemi gerçekleştirilir. Böylelikle eşyalarınız güven altına alınır. Ancak yine elde olmayan kazalara karşın eşyalarınızın sigortası yapılır. hazırlanan sigorta poliçeleri taşıma esnasında siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

İkinci gün ise taşınacağınız yeni villanıza eşyaların yerleşimi sizin istediğiniz şekilde uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Hepsi konusunda uzman olan çalışanlarımız yerleşme işlemlerini bitirdikten sonra sizlerin son bir kontrol yapmasını ister ve yapılacak bir işlem kalmadığına karar verdiğinizde çalışanlarımız size verdiği güzel hizmetin verdiği mutlulukla villanızdan ayrılırlar…