Çimentaş Nakliyat – Hakkımızda

İstanbul Çimentaş Evden Eve Nakliyat Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri problem etmeden taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık sektörü karşılıklı güven gerektiren bir hizmettir.

Müşterilerimiz ile aramızda her zaman karşılıklı güven yer almaktadır. Geçmişten günümüze yaptığımız hizmetlerle siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizler için en önemli noktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz ve memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul Çimentaş Evden Eve Nakliyat olarak önce sizlere özel ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz personelimiz ilk olarak bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı keşfediyor.

Eşyalarınız boyutlarına, cinslerine ve hassasiyetlerine göre gruplandırılır. Eşyalarınız incelendikten sonra geniş araç filolarımızdan eşyalarınızın boyutunu kapsayacak bir araç belirlenir.

Ardından sizlerle birlikte güvenli bir taşıma planı hazırlanır, taşınma tarihi belirlenir. Taşınma tarihi geldiğinde alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz, geniş araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere standartların üzerinde bir kalitede taşınma imkanı sunuyoruz.

Taşımacılık konusunda müşterilerimizin kafalarında çok fazla soru işareti yer alıyor. Bizler kafanızın içerisindeki tüm soru işaretlerini siliyoruz. En hassas olduğunuz noktalardan birisi olan eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adreslerinize ulaşmasını sağlıyoruz.

Eşyalarınızı ilk olarak taşınma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle paketlendikten sonra sizlere tahsis ettiğimiz aracımızın içerisine personellerimiz tarafından taşınıyor.

Aracımız taşıma işlemi için oldukça uygundur. Eşyalarınız temiz, ferah ve geniş aracımızın içerisinde hiçbir hasar görmeden düzenli bir şekilde aracınızın içerisine yerleştirilir ve yeni adreslerine doğru yola koyulur.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman ilk olarak eşyalarınız aracımızın içerisinden dairenizin içerisine kadar personellerimiz ile taşınır. Eşyalarınız dairelerinizin içerisine taşındıktan sonra eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirilir ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere hiçbir hasar görmeden teslim edilir.

Yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Eşyalarınızı yeni adreslerine güvenli ve hızlı bir şekilde ekonomik fiyatlarla taşıyoruz.

Eşyalarınız taşınma esnasında hiçbir hasar görmeden güvenle yeni adreslerine ulaştırılıyor ve kurulumları gerçekleştiriliyor. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek adına sizleri bekliyor olacağız.