İstanbul Piyano Taşımacılığı

Nakliye sektörünün en zor işlerinden olan Piyano taşımacılığı hizmetini firmamız Çimentaş Nakliyat bugüne kadar taşıdığı piyanolar sayesinde tecrübe kazanmıştır. Nakliye sektörünün en hassas hizmetlerinden olan piyano taşımacılı gerçek anlamda profesyonelik ister. Taşınacak piyanonun ağır olması ve hassas olması sebebiyle taşıma işlemini uzman ve eğitimli kişilerin yapması gerekir.

Katılacağınız konser vb organizasyonlarınızda piyanolarınızı taşıyarak sanat ve sanatçıya verdiğimiz değeri göstermek istiyoruz. Piyanonuz taşıma esansında zarar görmesi halinde ve aynı zamanda çalışanların bunun farkında olmaması durumunda konser yerine gittiğinizde fark etmeniz durumunda çok zor durumda kalabilirsiniz. Piyano taşımacaılığı işte bu sebeplerden dolayı çok önemlidir.

Çimentaş Nakliyat bugüne edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde piyano taşımacılığına yep yeni bir bakış açısı getirmeyi başardık. Piyasada gördüğünüz nerdeyse ütün firmaların kullandığı yöntemi aslında bizden almıştır. Piyano taşıma esnasında piyanonun ayaklarını sabitleyecek şekilde ambalajlama yapılır. Ambalajlamadan sonra ise en önemli kısım ise piyanonun taşınacağı araç türüdür. Aracın piyano taşımaya uygun olmması durumunda yolda piyanonun zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Çimentaş Nakliyat bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu içinde piyano taşımaya uygun olacak şekilde dizayn edilmiş araçlar bulundurmaktadır. Sorunsuz bir piyano taşıma hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir.